Wybierz oddział

Aktualności

26.06.2020
Olimpiady Specjalne Polska dostały w darze 10 000,00$. To piekny gest dla zawodników z niepełnosrpawnością intelektualną od siostry ś.p. pana Grzegorza Stanisława Dudzika.
26.06.2020
Ola Mandryga - zawodniczka Olimpiad Specjalnych Dolnośląskie i uczestniczka pierwszej edycji programu "Down the Road - Zespół w Trasie" przeprowadziła dla Olimpiad Specjalnych Polska wywiad z Przemkiem Kossakowskim - o sporcie, życiu w czasach pandemii i o ich wspólnych przeżyciach w programie:
17.06.2020
16 czerwca br. odbyła się sesja zdjęciowa do kolejnych numerów Magazynu #GrajmyRazem! W tym roku na okładkach zobaczymy: Paulinę Krupińską, Joannę Jędrzejczyk i Tomasza Wolnego z zawodnikami: Olą Błaszyk, Magdą Miklas i Kubą Rucińskim.
4.05.2020
Razem z naszymi Sponsorami: Huawei Polska, Tauron Polska Energia, Coca-Cola, Kerry Polska, P&G, Marriott Hotel, Champions Bar zapraszamy do aktywności i zdrowego życia. 
10.04.2020
Trenujemy jeszcze na zasadzie #zostańwdomu, ale mamy nadzieję, że już od 20 kwietnia zaczniemy powoli wracać do ruchu na powietrzu. Przypominamy nasz harmonogram:

Strony

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.