Wybierz oddział

#GrajmyRazem

14.11.2016

16 grudnia 2021r.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu #GrajmyRazem!

W nim spotkanie z:

1. Kacprem Nadolskim, mistrzem szybkości i Ambasadorem Olimpiad Specjalnych Polska;

2. Michałem Olszańskim, dziennikarzem i wielkim przyjacielem oraz Ambasadorem Olimpiad Specjalnych Polska;

3. Anną Jagodzińską, regionalnym koordynatorem Młodych Sportowców;

4. trenerami sportów zunifikowanych;

Zapraszamy! http://olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktu...

 

 

25 października 2021r.

Najnowszy Magazyn #GrajmyRazem! już z nami! 

A co w najnowszym Magazynie #GrajmyRazem!? Świetne wywiady:

1. z Haliną Andrzejak o jej życiu w Olimpiadach Specjalnych Polska,

2. z Aliną Apryas o jej życiu z Olimpiadami Specjalnymi Polska,

3. z Edytą Adamus o zmianach, które dokonują się z życiu osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin,

5. z Markiem Szafarzem o tym ile w dobroczynności serca a ile lansu,

6. oraz z Małgorzata Strzałkowska o tym dlaczego robimy zawody.

Dobrej lektury! http://www.olimpiadyspecjalne.pl/kim-jestesmy/aktualnosci/6651/grajmyraz...

 

 

2 lipca 2021r.

Najnowszy magazyn #GrajmyRazem! już jest! Zapraszamy do lektury!

Magazyn do pobrania tutaj: /sites/default/files/pliki_do_pobrania/grajmy_razem_7.pdf

W tym numerze Magazynu wszystkie artykuły są warte uwagi. Świetne wspomnienia dr Mariusza Damentko, założyciela Olimpiad Specjalnych w Polsce, historia pewnej przyjaźni, która trwa i się rozwija. Pokazujemy zimową odsłonę kampanii #GrajmyRazem, która już w sierpniu ma kolejną odsłonę. A na koniec kilka słów jak dołączyć do Olimpiad Specjalnych Polska jako zawodnik czy trener.

Życzymy Wszystkim interesującej lektury i radości z lata. Do zobaczenia na arenach sportowych już we wrześniu.

 

4 marca 2021r.

Oficjalny start kampanii '#GrajmyRazem bo jesteśmy równi!". Zapraszamy do obejrzenia spotu i efektów sesji zdjęciowej dostępnych w galerii.

Poznaj bliżej zawodników i ich niezwykłe relacje z Ambasadorami Olimpiad Specjalnych Polska w wyjątkowych spotach oraz wspólnej sesji zdjęciowej, która stała się symbolem zacierania różnic. Pozytywne emocje, bezinteresowna przyjaźń i wzajemna motywacja to coś, co łączy bez względu na wygląd. Kampania pokazuje, jak niezwykli sportowcy tworzą szeregi Olimpiad Specjalnych Polska i jakie wsparcie otrzymują ze strony ambasadorów. W najnowszej odsłonie kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska zobaczyć można Annę Lewandowską, Tomasza Wolnego, Joannę Jędrzejczyk oraz Paulinę Krupińską - Karpiel, którzy stworzyli wyjątkowe pary z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska Wielkopolskie-Poznań. 

 

 

22 grudnia 2020r.

Zapraszamy do lektury ostatniego w  tym roku numeru Magazynu #GrajmyRazem! 

http://olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktu...

W tym numerze Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter, opowiada o swojej przyjaźni z osobami z niepełnosprawnościami i o tym czego się od nich uczy. Podsumowujemy rok życia i aktywności sportowej w czasach pandemii w Olimpiadach Specjalnych na świecie. Rozmawiamy z Anitą Tomasik, doradcą ds. PR i Mediów, o naszej aktywności w świecie socialmediów.

Kolejne numery Magazynu juz w 2021r.

20 listopada 2020r.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu http://www.olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/...

 

 

8 paźdzernika 2020r. - sesja zdjęciowa do nowej odsłony kampanii #GrajmyRazem.

Na początku 2021 roku zaprezentujemy kolejną odsłonę kampanii #GrajmyRazem. Do współpracy Prezes Anna Lewandowska zaprosiła zawodników: Kamilę Woźną, Magdalenę Orpiszak, Filipa Makowić i Bartosza Jarczewskiego oraz ambasadorów: Joannę Jędrzejczyk, Paulinę Krupińską - Karpiel i Tomasza Wolnego. #GrajmyRazem edycja 2021 będzie kontynuacją prowadzonych dotychczas działań komunikacyjnych w mediach ogólnopolskich z rozszerzeniem działań o hasło „jesteśmy równi” - „#GrajmyRazem bo jesteśmy równi!”.

 #GrajmyRazem ma moc dzięki: #MinisterstwoSportu #PFRON #Huawei #TauronPolskaEnergia

 

Kolejny numer #GrajmyRazem! już jest!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem Magazynu #GrajmyRazem! http://www.olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/...

 

15 lipca 2020r.

Wesprzyj naszych zawodników i wpłać piątaka! http://www.olimpiadyspecjalne.pl/razem

16 czerwca 2020r.

16 czerwca br. odbyła się sesja zdjęciowa do kolejnych numerów Magazynu #GrajmyRazem! W tym roku na okładkach zobaczymy: Pauline Krupińską, Joannę Jędrzejczyk i Tomasza Wolnego z zawodnikami: Olą Błaszyk, Magdą Miklas i Kubą Rucińskim. Ponownie spotkalismy sie w Studio Pin-Up, fotografem był Mateusz Stankiewicz, stylizacją zajął się Piotr Sałata, nad fryzurami czuwała Agnieszka Koper, a make-up'em zajęła się Ewelina Krasoń. 

Magazyn wydawany jest w ramach kampanii #GrajmyRazem i dofinansowany jest ze środków PFRON oraz Ministerstwa Sportu. 

Relację można zobaczyc w programie Pełnosprawni: https://sport.tvp.pl/48762032/pelnosprawni-gwiazdy-i-parasportowcy-w-wyjatkowej-sesji-oraz-historia-jadwigi-pacek

27 grudnia 2019r.

A z nami już trzeci numer magazynu #GrajmyRazem! Zapraszamy do lektury https://www.olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktualnosci/pliki_do_pobrania/grajmyrazem3.pdf

 

28 października 2019r.

Zapraszamy do koljenego numeru Magazynu #GrajmyRazem! Czytaj go z nami: http://olimpiadyspecjalne.pl/sites/default/files/olimpiadyspecjalne/aktualnosci/pliki_do_pobrania/grajmyrazem2.pdf

16 września 2019r.

Pierwszy numer Magazynu #GrajmyRazem! już jest! Pobierz go i czytaj! 

 

Oddajemy do Państwa rąk pierwsze wydanie naszego magazynu #GrajmyRazem! Otwieramy tym samym nowy rozdział w życiu Olimpiad Specjalnych w Polsce. Chcemy pokazać naszą siłę, iść do przodu i zgodnie z naszym hasłem – zmieniania świata przez inkluzję – pokazać, że „razem jest lepiej”!

Magazyn będzie tworzony zarówno dla osób, które już uczestniczą w Olimpiadach Specjalnych, jak i dla tych, które dopiero będą chciały się o nich coś dowiedzieć. Będziemy opisywać historię naszego ruchu, rozmawiać z ważnymi osobami ze świata nauki, kultury popularnej i życia społecznego, a także poruszać tematy, które będą przybliżały tematykę niepełnosprawności intelektualnej w życiu codziennym. Naszym celem jest przełamywanie stereotypów i jednoczenie. Przypominanie, że tylko przez uczestniczenie w życiu społecznym człowiek może się realizować. I że każdy człowiek na to uczestniczenie powinien mieć szansę.

W niniejszym wydaniu zapraszamy przede wszystkim do obejrzenia sesji zdjęciowej naszych zawodników z Marceliną Zawadzką, przyjaciółki i ambasadorką Olimpiad Specjalnych Polska, w obiektywie znakomitego fotografa Mateusza Stankiewicza. Jednocześnie pokazujemy nowe twarze w modzie i jej otwarcie się na osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Rozmawiamy z prof. Stanisławem Kowalikiem, specjalistą psychologii rehabilitacji. Przypominamy wreszcie postać prezydenta Johna F. Kennedy’ego – prawdziwego prekursora ruchu Olimpiad Specjalnych i polityka, który w USA jako pierwszy wprowadził tematykę niepełnosprawności intelektualnej na agendę ogólnokrajową, przy okazji eksponując tę tematykę w kontekście jednoznacznie inkluzyjnym.

Jednocześnie żegnamy się częściowo z naszym biuletynem Jeżyk. 80 numerów Jeżyka to wspaniała historia: setki relacji z naszych zawodów i projektów, tysiące zdjęć i wspomnień. Żegnamy się jednak tylko częściowo – ponieważ Jeżyk będzie nam nadal towarzyszył w postaci niusów z kraju i ze świata w nowym magazynie.

Biuletyn powstał w ramach kampanii #GrajmyRazem dofinansowanej ze srodków PFRON, MSiT oraz we współpracy ze sponsorem stretgicznym Olimpiad Specjalnych Polska: Tauron Polska Energia.

 

 

 

Celem Kampanii #GrajmyRazem jest dotarcie do społeczeństwa  z misją i filozofią Olimpiad Specjalnych.

W 2019r. w ramach kampanii #GrajmYrazem chcemy zachęcić społeczeństwo do kibicowania zawodnikom Olimpiad Specjalnych Polska na arenach sportowych oraz w życiu codziennym. Namawiamy społecześńtwo do śledzenia naszych socialmediów i strony internetowej by cieszyć się sukcesami zawodników i ich wepsierać.

W 2018r. w ramach drugiegio etapu kampanii #GrajmyRazem chcemy zmienić swiadomość społeczeństwa na temat możliwości, talentów i umiejętności osób z niepełnosprawnościa intelektualną. W kampanii sa z nami:
1. Anna Lewandowska z Młodymi Sportowcami z Olimpiad Specjalnych Polska - Kujawsko-Pomorskie
2. Marcelina Zawadzka z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Mazowieckie
3. Robert Lewandowski z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Mazowieckie
4. Zygmunt Chazjer z zawodnikami zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Łódzkie
5. Jakub Wesołowski z zawodnikami Olimpiad Specjalnych Polska - Mazowieckie

W 2018r. kampanię #GrajmyRazem realziujemy z dofinansowania PFRON i MSiT.

W 2017r. najważniejsza była promocja Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych na Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Austria 2017. Do kampanii, Prezes Anna Lewandowska zaprosiła  Ambasadorów Olimpiad Specjalnych:

 • Kinge Baranowską (sportowiec)
 • Monikę Pyrek(sportowiec)
 • Magdalenę Różczkę(aktorka)
 • Zygmunta Chajzera(dziennikarz)
 • Michała Olszańskiego(dziennikarz)
 • Cezarego Pazurę(aktor)
 • Andrzeja Suprona(sportowiec)
 • Sebastiana Świderskiego(sportowiec)
 • Grzegorza Tkaczyka(sportowiec)
 • Jakuba Wesołowskiego(aktor)
 • Andrzeja Wronę(sportowiec)

oraz Zawodników Olimpiad Specjalnych Polska

 • Magdalenę Miklas,
 • Lidię Stadler,
 • Jakuba Rucińskiego,
 • Konrada Skrętkowskiego,

 

 

 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.