Wybierz oddział

16-17 listopada 2017r. zapraszamy do Poznania!

3.02.2017

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Partnerem i współorganizatorem Konferencji Naukowej Polskiego Towarzystwa Naukowego Adaptowanej Aktywności Fizycznej „WĘZŁOWE PROBLEMY ADAPTOWANEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ”. Konferencja odbędzie się na AWF-Poznań. 

Celem przygotowywanej konferencji jest dążenie do uporządkowania oraz wzbogacenia wiedzy naukowej, która może pełnić funkcję regulatora działalności praktycznej w interesującym nas obszarze działania. Podstaw teoretycznych adaptowanej aktywności fizycznej (AAF), chcemy poszukiwać we współpracy z przedstawicielami różnych dyscyplin naukowych, zajmujących się udzielaniem pomocy osobom niepełnosprawnym. W związku z tym zależy nam bardzo na aktywnym udziale nie tylko przedstawicieli nauk o kulturze fizycznej, ale także lekarzy, biologów, pedagogów, socjologów, psychologów, metodologów. 

Dla Olimpiad Specjalnych Polska, konferencja to promocja Programu 'Zdrowie' oraz warsztaty 'Judo Olimpiad Specjalnych', które poprowadzi Dariusz Migdałek. 

Informacje o konferencji znajdują się w komunikacie poniżej oraz na stronach: http://www.nauka.awf.poznan.pl/index.php/konferencje/awf-poznan
https://www.facebook.com/KonferencjaPTNAAF/

Pliki do pobrania: 
Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska
Sponsorzy Srebrni Olimpiad Specjalnych Polska
Instytucje wspierające
Sponsorzy IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane - Białystok 2016
Ogólnopolski patronat medialny
Współorganizatorzy IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane - Białystok 2016
Partnerzy

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.