Wybierz oddział

16-17 listopada br. promujemy ZDROWIE w Poznaniu.

19.09.2017

Jako partner i wspólorganziator zapraszamy na Konferencję Naukową Polskiego Towarzystwa Naukowego Adaptowanej Aktywności Fizycznej „WĘZŁOWE PROBLEMY ADAPTOWANEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ” na AWF-Poznań.

Celem przygotowywanej konferencji jest dążenie do uporządkowania oraz wzbogacenia wiedzy naukowej, która może pełnić funkcję regulatora działalności praktycznej w interesującym nas obszarze działania. Podstaw teoretycznych adaptowanej aktywności fizycznej (AAF), chcemy poszukiwać we współpracy z przedstawicielami różnych dyscyplin naukowych, zajmujących się udzielaniem pomocy osobom niepełnosprawnym. W związku z tym zależy nam bardzo na aktywnym udziale nie tylko przedstawicieli nauk o kulturze fizycznej, ale także lekarzy, biologów, pedagogów, socjologów, psychologów, metodologów. 

Dla Olimpiad Specjalnych Polska, konferencja to promocja Programu 'Zdrowie' oraz warsztaty 'Judo Olimpiad Specjalnych', które poprowadzi Dariusz Migdałek. 

Informacje o konferencji znajdują się w programie poniżej oraz na stronach: http://www.nauka.awf.poznan.pl/index.php/konferencje/awf-poznan
https://www.facebook.com/KonferencjaPTNAAF/

SPONSORZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

WSPÓŁORGANIZATORZY I PARTNERZY OGÓLNOPOLSKICH LETNICH IGRZYSK OLIMPIAD SPECJALNYCH KATOWICE, CHORZÓW, MIKOŁÓW – 9-12 czerwca 2018 r.

WSPÓŁORGANIZATORZY I PARTNERZY OGÓLNOPOLSKICH LETNICH IGRZYSK OLIMPIAD SPECJALNYCH KATOWICE, CHORZÓW, MIKOŁÓW – 9-12 czerwca 2018 r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.