Wybierz oddział

Wylicytuj unikatową talię Kart UNO x RL9 z autografem Roberta Lewandowskiego i wesprzyj Olimpiady Specjalne Polska!

12.04.2021

Robert Lewandowski jako pierwszy piłkarz na świecie z własną talią kart UNO

 

UNO, najpopularniejsza gra karciana na świecie, obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny. Celebrując to wydarzenie, marka stworzyła limitowaną, liczącą tylko 50 sztuk, linię kart dla Roberta Lewandowskiego – UNO X RL9! Robert jest pierwszym Polakiem, a także pierwszym piłkarzem w historii, wyróżnionym w ten sposób przez UNO. Unikatowe karty z autografem piłkarza można kupić na aukcji charytatywnej.

Robert Lewandowski to pierwszy piłkarz na świecie, który został wyróżniony przez UNO personalizowaną talią kart. Najlepszy piłkarz świata według plebiscytu FIFA, grający w klubie Bayern Monachium oraz kapitan reprezentacji Polski, jako pierwszy Polak dołączył do wyjątkowego grona najbardziej cenionych twórców, muzyków oraz sportowców, dla których marka stworzyła personalizowane karty UNO. Własną talię UNO mają już m.in.: Kemba Walker, Chris Paul, Kylie Jenner czy Chiara Ferragni.

Unikatowe karty UNO X RL9 zostały wyprodukowane w limitowanej liczbie 50 sztuk. Talia wyróżnia się nietypowym i efektownym designem. Po raz pierwszy w historii marka zmieniła nie tylko tył karty, na której znajduje się logo RL9, ale również jej przód! Fani Roberta Lewandowskiego znajdą w talii kartę „9” w charakterystycznej dla piłkarza szacie graficznej. Oprócz tego, specjalnie dla sportowca zmieniono też opakowanie i instrukcję. Wszystkie elementy graficzne związane z piłkarzem utrzymane są w kolorze czerwonym.

Karty nie trafią do regularnej sprzedaży, ale fani piłkarza mają szansę zdobyć ten wyjątkowy produkt, biorąc udział w licytacji charytatywnej na platformie sprzedażowej Allegro. 20 talii UNO X RL9 z autografem Roberta Lewandowskiego można licytować od 8 kwietnia br. przez kolejnych 14 dni. Cena wywoławcza każdej z 20 talii to 1 zł, nie ustalono minimalnej ceny sprzedaży. Zebrana kwota zostanie w całości przekazana na organizację pożytku publicznego Olimpiady Specjalne Polska, której głównym celem jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób                     z niepełnosprawnością intelektualną. Olimpiady Specjalne są obok Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpiady, jednym z trzech filarów ruchu olimpijskiego na świecie, który w Polsce zrzesza ponad 17 tysięcy zawodników.

UNO, z portfolio Gry Mattel, to najpopularniejsza gra karciana na świecie, dostępna w 80 krajach i 20 językach, która dzięki różnorodnym wersjom i uniwersalnym zasadom, wykracza poza kulturę i wiek oraz wychodzi naprzeciw możliwościom i zainteresowaniom graczy.

 

Wyjątkowa aukcja: Karty UNO x RL9 z autografem Roberta Lewandowskiego 

Wylicytuj unikatową talię Kart UNO x RL9 z autografem (prawdziwym, odręcznym podpisem) Roberta Lewandowskiego i wesprzyj stowarzyszenie Olimpiady Specjalne Polska!

Przedmiotem aukcji jest 1 sztuka talii kart UNO x RL9 stworzona dla Roberta Lewandowskiego. Unikatowe karty UNO x RL9 zostały wyprodukowane w limitowanej liczbie 50 sztuk z okazji 50. urodzin marki UNO. 20 sztuk talii Robert Lewandowski przekazał na licytację charytatywną.

Talia wyróżnia się nietypowym i efektownym designem. Po raz pierwszy w historii marka zmieniła nie tylko tył karty, na której znajduje się logo RL9, ale również jej przód! Fani Roberta Lewandowskiego znajdą w talii kartę „9” w charakterystycznej dla piłkarza szacie graficznej. Oprócz tego, specjalnie dla sportowca zmieniono też opakowanie i instrukcję. Wszystkie elementy graficzne związane z piłkarzem utrzymane są w kolorze czerwonym, a opakowanie kart zostało opatrzone jego własnoręcznym podpisem! 

W zestawie:

  • Opakowanie kart UNO X RL9 z autografem Roberta Lewandowskiego
  • 112 kart UNO x RL9
  • Instrukcja w języku polskim

 

Link do Aukcji: 
https://allegro.pl/charytatywni/olimpiady-specjalne-polska-2/cele/grajmyrazem-dla-zawodnikow-olimpiad-specjalnych-polska

 

 

 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

ZŁOTY SPONSOR

Sponsor Złoty

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.