Wybierz oddział

Kolejna odsłona kampanii #GrajmyRazem

20.09.2021

Nowi ambasadorzy, niezmienne przesłanie - kolejna odsłona kampanii "#GrajmyRazem bo jesteśmy równi"

____________________________________________________________________________________________________

Anna Lewandowska, Paulina Krupińska-Karpiel, Robert Lewandowski, Tomasz Wolny, Jakub Wesołowski oraz Kacper Nadolski wystąpili w najnowszej odsłonie kampanii "#GrajmyRazem bo jesteśmy równi". Celem tej akcji jest pokazanie jak wiele łączy zawodników Olimpiad Specjalnych Polska z ich ambasadorami. Efektem współpracy są wspólne spoty oraz zdjęcia, które oddają idee Olimpiad Specjalnych.

Kampania oparta jest głównie na wartościach, które wyznają uczestnicy akcji. To nie tylko pasja do sportu, ale przede wszystkim akceptacja, inkluzja i szacunek. Ambasadorzy, u boku zawodników Olimpiad Specjalnych Polska, promują równość oraz pokazują jak wiele ich łączy. 

Cieszę się, że mogę być częścią tej wyjątkowej kampanii. To nie tylko szczytna idea, ale też fantastycznie spędzony czas ze wspaniałą grupą sportowców. Zawodnicy Olimpiad Specjalnych inspirują, nie tylko na arenie sportowej. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy obejrzą nasz spot to zauważą! – powiedział Robert Lewandowski, ambasador kampanii "#GrajmyRazem bo jesteśmy równi".

Kampanię społeczną #GrajmyRazem, której głównym celem jest dotarcie do społeczeństwa z misją i filozofią Olimpiad Specjalnych Polska, zainaugurowała w 2016 roku prezes Olimpiad Specjalnych Polska - Anna Lewandowska. 

Olimpiady Specjalne Polska tworzą niezwykli zawodnicy. Możemy się od nich wiele nauczyć, przede wszystkim wytrwałości i pozytywnego nastawienia. Nie poddają się, a to w sporcie jedyna droga do sukcesu - powiedziała Prezes Olimpiad Specjalnych Polska Anna Lewandowska.

W nowej odsłonie u boku Ambasadorów zobaczyć można będzie też członków drużyny KOS Koniczynki Żory oraz Promyk Rybnik. To zawodnicy śląskiego Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych. Młodzi zawodnicy, wśród których jest m.in. Marta Brzezina, Paulina Lechowska oraz Adam Witoszek, niejednokrotnie występowali na największych zawodach sportowych w Polsce. Marta i Paulina reprezentowały Śląsk chociażby podczas I Makroregionalnego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Szamotułach. Adam uczestniczył w regionalnych zawodach bocce Olimpiad Specjalnych, a podczas targów sportowych w Nadarzynie uczył techniki gry w bocce polskich skoczków narciarskich oraz Joannę Jędrzejczyk. Każdy z zawodników doskonale odnajduje się też w innych dziedzinach sportu. Wszystkich łączy ambicja, systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu.

- Jesteśmy dumni z dotychczasowych efektów kampanii #GrajmyRazem. W tym roku hasło przewodnie wszystkich odsłon to „#GrajmyRazem bo jesteśmy równi”. Nasza drużyna ambasadorów się powiększa, ale idea pozostaje ta sama: wszyscy jesteśmy równi. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wiele nas dzieli. Ale my wiemy, że łączy jeszcze więcej – te same cele i marzenia – powiedziała Joanna Styczeń-Lasocka, Dyrektor Generalny Olimpiad Specjalnych Polska.

Obejrzyć spot z Robertem Lewandowskim tutaj: https://youtu.be/6kQrN3bvFso

 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.