Wybierz oddział

Droga do Berlina!

16.11.2022

#GrajmyRazem w Berlinie! Za 210 dni ruszają Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Berlin 2023. 

17 czerwca 2023 r. 99-osobowa Polska Reprezentacja Olimpiad Specjalnych rozpocznie rywalizację na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Berlinie.

Na 210 dni przed rozpoczęciem tego wydarzenia w całej Polsce pojawiły się billboardy i citylighty zachęcające Polaków do kibicowania sportowcom z niepełnosprawnością intelektualną.

- Rusza kampania #GrajmyRazem w Berlinie. Jeżeli jesteście kibicami i chcecie zobaczyć najczystsze i najszczersze sportowe emocje to nie może Was zabraknąć na arenach w Berlinie. Jeszcze nigdy w historii Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych nie rozgrywały się tak blisko od granic Polski. Dlatego 100 billboardów i 200 citylightów, które wszyscy zobaczą na ulicach polskich miast, mają zachęcić do wyjazdu na igrzyska. W czerwcu wszyscy spotkajmy się w Berlinie i zagrzewajmy naszych sportowców – zachęca Joanna Styczeń-Lasocka, dyrektor generalny Olimpiad Specjalnych Polska.

Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Berlin 2023 będą największym sportowym wydarzeniu przyszłego roku, w którym udział weźmie ponad 7 tysięcy sportowców ze 170 krajów, wspieranych przez 23 tysiące trenerów i wolontariuszy.

Kampania #GrajmyRazem w Berlinie została sfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Kampanię wspierają Tauron Polska Energia SA i Huawei Polska.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

ZŁOTY SPONSOR

Sponsor Złoty

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.