Wybierz oddział

Kontakt

Biuro Narodowe Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska

ul. Leszno 21
01-199 Warszawa
NIP: 526-17-35-097

tel.: 22 621 84 18
e-mail: ospbiuro@olimpiadyspecjalne.pl

Bank PeKaO S.A.
V O. Warszawa
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Numer konta: 48 1240 1066 1111 0000 0005 9907

Olimpiady Specjalne Polska
Dyrektor Generalny Joanna Styczeń-Lasocka
j.styczen@olimpiadyspecjalne.pl
Dział Administracyjny i Organizacyjny  ospbiuro@olimpiadyspecjalne.pl
Koordynator ds. Ogólnoorganizacyjnych i Personalnych Anna Karp
a.karp@olimpiadyspecjalne.pl
Pracownik administracyjny Adrian Mazurek
a.mazurek@olimpiadyspecjalne.pl
Dział Sportu
Dyrektor ds. Sportu Małgorzata Strzałkowska
m.strzalkowska@olimpiadyspecjalne.pl
Specjalista ds. sportu Piotr Rogalski
p.rogalski@olimpiadyspecjalne.pl
PR, Sponsoring, Marketing & Media media@olimpiadyspecjalne.pl
współpraca z Partnerem Olimpiad Specjalnych Polska Kancelarią PR http://www.kancelariapr.pl/index1.php#zespol-doradczy Doradca/ekspert:
Damian Kuraś  
 (+48) 518 930 103

Przemysław Śmiałkowski 
(+48) 518 930 104

FB, Instagram, Twitter
Specjalista ds. Mediów Społecznościowych Kamil Wiśniewski
socialmedia@olimpiadyspecjalne.pl
Księgowość
Główna Księgowa Małgorzata Inowolska-Gniado
m.inowolska@olimpiadyspecjalne.pl
Samodzielna Księgowa

 

Jolanta Tomczyk
j.tomczyk@olimpiadyspecjalne.pl
Pracownik ds.  rozliczeń finansowych środków publicznych  Emilia Zacharska
msit@olimpiadyspecjalne.pl 
Obsługa projektów PFRON
Obsługa techniczna planowania i rozliczania zawodów ogólnopolskich oraz monitorowanie realizacji budżetów.(PFRON) Iwona Charlak
pfron@olimpiadyspecjalne.pl
 
Specjalista ds. projektów PFRON Zuzanna Janowicz
rejestracja@olimpiadyspecjalne.pl
 
Obsługa merytoryczna i techniczna zawodów ogólnopolskich  w roku 2016, monitorowanie realizacji zadań w Oddziałach Regionalnych.(PFRON) Judyta Lencse – Mucha
projekty@olimpiadyspecjalne.pl

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska
Sponsorzy Srebrni Olimpiad Specjalnych Polska
Instytucje wspierające
Sponsorzy IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane - Białystok 2016
Ogólnopolski patronat medialny
Współorganizatorzy IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane - Białystok 2016
Partnerzy

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.