Wybierz oddział

Oddziały Regionalne

Oddział Regionalny Dyrektor Oddziału Kontakt
Beskidzkie Józefa Karkoszka-Warchał
kom. 503 831 058
SOSW, Kaczyna 50, 34-123 Chocznia
tel./faks: 33 873 03 79
biuro@soswkaczyna.iaw.pl j.warchal@olimpiadyspecjalne.pl
Dolnośląskie Krzysztof Gąsłowski
kom. 602 318 931
ul. Kruszwicka 3, 58-500 Jelenia Góra
tel./faks: 75 76 79 279
olimpiady@jelenia.gora.pl k.gaslowski@olimpiadyspecjalne.pl
Kujawsko-Pomorskie Alina Apryas
kom. 501 291 599
SOSW, ul. Graniczna 12, 85-201 Bydgoszcz
tel./faks: 52 345 51 02 a.apryas@olimpiadyspecjalne.pl a.alka13@o2.pl
Lubelskie Czesław Widomski
kom. 504 819 686
SOSW, Olbięcin 139, 23-230 Trzydnik Duży
tel./faks: 15 873 14 06, 873 14 24
lubelskie@olimpiadyspecjalne.pl
Lubuskie Mariusz Kubicki
kom. 606 887 026
SOSW, ul. Arciszewskiego 13
67-100 Nowa Sól
markub2@tlen.pl
Łódzkie Tomasz Jasion
kom. 604-46-33-28
Siedziba: ul. Helenówek 7, 91-366 Łódź
tel./faks: 42 658 91 70
olimpiady_lodzkie@wp.pl

Adres do korespondencji:
97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Kostromska 67 / 36
t.jasion@olimpiadyspecjalne.pl

Małopolskie Dariusz Frąckowiak
kom. 608 498 263, 695 253 279

Siedziba: ul. Zamojskiego 100, 30-523 Kraków

Adres do korespondencji:
ul. Słomczyńskiego 16/3, 31-234 Kraków
niui@wp.pl olimpiadykrakow@o2.pl

Mazowieckie Jakub Strzałkowski
kom. 660 877 128
ul. Wólczyńska 64, 01-908 Warszawa
faks: 22 835 40 87 fundacjadom@wp.pl biuro@olimpiadyspecjalne-mazowieckie.pl
Opolskie Ewa Hałambiec
kom. 512 334 182

ul. Isaaka Dunajewskiego 8
 47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel./faks: 77 482 35 64, tel.: 77 482 48 85
ewahalambiec@interia.pl

Podkarpackie Liliana Lonca
kom. 516 034 450
ul. Wojsławska 278, 39-300 Mielec
l.lonca@op.pl
Podlaskie Maciej Kosakowski
kom. 724 056 654
DPS, ul. Baranowicka 203, 15-530 Białystok
tel.: 85 743 34 65, faks: 743 35 75
maciej.kosakowski@wp.pl
Pomorskie Ewa Detko-Traczyk
kom. 691 27 68 27
Górki 4, 82-500 Kwidzyn
tel./faks: 55 279 35 64
ewa_detko@wp.pl e.detko@olimpiadyspecjalne.pl
Śląskie Dariusz Wosz
kom. 509 356 981
ul. Hibnera 41, 44-217 Rybnik
wosik11@op.pl
Świętokrzyskie Grzegorz Kurkowski
kom. 603 391 083
WTZ, ul. Armii Krajowej 11, 28-300 Jędrzejów
swietokrzyskie@olimpiadyspecjalne.pl
Warmińsko-Mazurskie Ewa Ryzińska 
kom. 515 121 530
Łupki 15, 12-200 Pisz
olimpiady-lupki@tlen.pl
Wielkopolskie – Konin Renata Sylwia Kowalska
kom.601 400 154
Siedziba: ul. 3 Maja 26
62-500 Konin
sylvik12@wp.pl
Wielkopolskie – Poznań Natalia Nowak
kom. 602 758 902
ul. Żniwna 1, 61-663 Poznań
olimpiady@poczta.wp.pl
Zachodniopomorskie Joanna Wojewoda
kom. 785 301 050
Zespół Szkół Specjalnych nr 12
ul. Wielkopolska 14, 70-450 Szczecin
joannawojewoda@gmail.com

 

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska
Sponsorzy Srebrni Olimpiad Specjalnych Polska
Instytucje wspierające
Sponsorzy IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane - Białystok 2016
Ogólnopolski patronat medialny
Współorganizatorzy IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane - Białystok 2016
Partnerzy

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.