Wybierz oddział

Igrzyska2020

8.03.2020
Czas na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Zakopanem upłynął nam bardzo szybko! Jeszcze niedawno cieszyliśmy się emocjami Ceremonii Otwarcia Igrzysk, a już dzisiaj podczas oficjalnej Ceremonii Zakończenia Igrzysk pochodnia z Ogniem Nadziei została przekazana organizatorom drugiej części Igrzysk w Bydgoszczy. To był niezwykły dzień, pełen wzruszeń, dźwięku medali, rozczulających pożegnań i radosnego oczekiwania na kolejne zawody i możliwość wspólnej rywalizacji sportowej.
6.03.2020
Za nami wspaniały dzień na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Zakopanem! Rozpoczęliśmy dzień wizytą redakcji Pytania na Śniadanie TVP, która na żywo relacjonowała wydarzenia Igrzysk w Suchem, gdzie rywalizowali narciarze alpejscy. Nasi alpejczycy stanęli na wysokości zadania i już od południa mogliśmy rozpocząć wspaniałe i wzruszające dekoracje medalowe. Zacięta rywalizacja trwała w tym czasie również na obiektach COS Zakopane, gdzie rywalizowali narciarze biegowi i biegacze na rakietach śnieżnych.
5.03.2020
Zakończyliśmy pierwszy dzień rywalizacji sportowej podczas Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane-Bydgoszcz 2020 w Zakopanem!
5.03.2020
Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Zakopane-Bydgoszcz 2020 oficjalnie otwarte w Zakopanem! Podczas wspaniałej Ceremonii Otwarcia, pełnej wzruszeń i sportowych emocji, największa sportowa impreza Olimpiad Specjalnych Polska w tym roku została oficjalnie otwarta! Na Placu Niepodległości w Zakopanem w oficjalnej paradzie ekip wzięli udział sportowcy z 15 Oddziałów Regionalnych Olimpiad Specjalnych, trenerzy, wolontariusze, sędziowie, lekarze i organizatorzy. Ceremonię poprowadzili znani dziennikarze TVP, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny.
27.02.2020
Sportowcy z niepełnosprawnością intelektualną w całym kraju odliczają już ostatnie dni do największej sportowej imprezy Olimpiad Specjalnych Polska w tym roku! Już od 4 do 7 marca w Zakopanem rywalizować będzie 230 narciarzy zjazdowych, biegowych i biegaczy na rakietach śnieżnych. Od 17 do 20 marca, 250 zawodników drużyn hokeja halowego, unihokeja i łyżwiarzy szybkich zmierzy się w rywalizacji podczas drugiej części Igrzysk w Bydgoszczy.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.