Wybierz oddział

piłka nożna

22.05.2019
XXVI REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH – KRAŚNIK 2019
25.05.2016
W dniu 25 maja 2015 r. odbył się w Szczecinie Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Zachodniopomorskie w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Polska. W zawodach uczestniczyły 4 kluby z województwa zachodniopomorskiego: Promyk Szczecin, Smecz Szczecin, Gryf Szczecinek i Marzenie Szczecin oraz dzieci, które brały udział w konkursie sprawnościowym. Organizatorem imprezy był zachodniopomorski oddział OS Polska wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym Iskierka. Pomagali nam również Wolontariusze z Uniewrsytetu Szczecińskiego.
6.10.2015
Zawodnicy z regionu Zachodniopomorskiego wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej drużyn 11- osobowych Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy.  W turnieju brały udział drużyny z całej Polski. Nasza drużyna składała się z zawodników klubów Promyk Szczecin, Błyskawica Szczecin oraz Gryf Szczecinek. Turniej rozgrywany był na wspaniałym obiekcie Zawiszy Bydgoszcz. Zajęliśmy wysokie trzecie miejsce.  W czasie czterodniowego pobytu w Bydgoszczy rozegraliśmy siedem meczy turniejowych, ale nie brakowało także rozrywek.
20.11.2014
W roku 2014 na terenie Regionu Zachodniopomorskiego powstały cztery drużyny piłki nożnej, które jednoczyły w działaniach zawodników niepełnosprawnych intelektualnie oraz zawodników w normie intelektualnej.
13.11.2014
W Mielcu 01.10.2014, na obiektach MOSIR odbył się trzeci turniej w ramach projektu "Piłka Nożna Zunifikowana- to kocham". W zmaganiach uczestniczyły cztery drużyny. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Tarnobrzega, która w Opalenicy reprezentowała województwo Podkarpackie na zawodach ogólnopolskich. Zapraszamy do galerii z turnieju w zakładce Multimedia .
12.10.2014
Dnia 8 października 2014 roku  odbyła się III Sesja Treningowa Piłki Nożnej Drużyn Zunifikowanych. Impreza zorganizowana została na boisku Orlik przy al. Wyzwolenia w Szczecinie. Zostały zaproszone kluby z całego  województwa zachodniopomorskiego – Gryf Szczecinek, Rzeka Koszalin, Smecz Szczecin oraz Promyk Szczecin. Sesja treningowa połączona była ze szkoleniem z zakresu piłki nożnej zunifikowanej dla studentów Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Nauk Przyrodniczych, Instytutu Kultury Fizycznej oraz zawodniczek drużyny Olimpia Szczecin.
8.06.2014
W dniu 04.06.2014 r. odbył się w Tarnobrzegu przy Zespole Szkół Specjalnych drugi z trzech zaplanowanych turniejów Piłki Nożnej Zunifikowanej, w ramach projektu „Zunifikowana Piłka Nożna – to kocham”. W turnieju uczestniczyło cztery drużyny z województwa podkarpackiego: Rudnik nad Sanem, Dębica, Mielec i Tarnobrzeg. Drużyna z Tarnobrzega, po triumfie w pierwszym turnieju, który odbył się w Dębicy, uległa zaproszonym gościom i zajęła czwartą pozycję. Na pierwszym miejscu uplasował się Rudnik nad Sanem, dalej Mielec i Dębica.
5.10.2013
XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH W BYDGOSZCZY 26-29.09.2013
29.09.2013
W dniach 26-29 września 2013 uczniowie Klubu Olimpiad Specjalnych „Ósemka” Biała Podlaska reprezentowali Województwo Lubelskie na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy. Był to już XIV turniej, którego celem jest popularyzacja piłki nożnej jako sportu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz wytypowanie reprezentacji na Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Antwerpii w 2014 roku.
25.09.2013
W  dniach 26 – 29 września na boiskach CWZS „Zawisza” w Bydgoszczy zostanie rozegrany XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Swój start zapowiedziało 30 drużyn 7-osobowych (300 zawodników, kobiety i mężczyźni) z 18 Oddziałów Regionalnych Olimpiad Specjalnych Polska (16 województw). W imprezie weźmie też udział 90 wolontariuszy i 90 trenerów.

Strony

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

ZŁOTY SPONSOR

Sponsor Złoty

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.